Testy nart na wyjazdach firmowych

Nasz partner ELAN SKIS już rozpoczął zimowe przyjemności na świeżutkim śniegu na lodowcu Hintertux!

Na naszych wyjazdach firmowych w tym roku można testować narty Elan i nie tylko na lodowcu, ale w dowolnej lokalizacji wybranej przez naszych Klientów.

Chcecie wyjść z rutyny i zobaczyć co jeszcze innego jest na rynku? A może znaleźć coś zupełnie zaskakującego? Na naszych wyjazdach integracyjnych na narty można można spróbować jazdy nie tylko klasycznych i nieco już oklepanych slalomkach, ale także na nartach typu all mountain, race, race world cup, free ride, touring. Można też przetestować narty dedykowane dla kobiet oraz spróbować jazdy na specjalnych edycje nart.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wykłady, prezentację sprzętu testowego przez międzynarodowego testera, który specjalnie dla naszych Klientów powie to wszystko czego nie dowiecie się w supermarkecie z nartami.  W trakcie organizowanych przez nas testów nart macie okazję dobrać odpowiedni sprzęt dla siebie mając pewność, że to właściwa decyzja. Jest czas do namysłu, jest fachowe oko instruktorów i testerów, jest z kim porozmawiać, przedyskutować, zastanowić się. Jest jak sprawdzić narty przeznaczone do różnych warunków narciarskich i zaprojektowane dla narciarzy o zróżnicowanych umiejętnościach.

 

Wszystko w atmosferze dobrej narciarskiej zabawy i  co najważniejsze dla naszych Klientów – w dowolnej lokalizacji.

Z ciekawych  propozycji na ten rok specjalnie polecamy serię RIBSTICK. Narty z tej serii zaprojektowane są do jazdy w świeżym puchu, którego się spodziewamy dużo w nadchodzącym sezonie narciarskim.

Z ciekawostek – na lodowcu Presena – Passo Tonale ( Włochy) na początku listopada 2018  spadło 2 metry świeżego śniegu! Niestety tam jeszcze trzeba poczekać 2 tygodnie na otwarcie stoków narciarskich. A tymczasem na lodowcach w Austrii – zobaczcie sami – narty Elan już jeżdża!

My też lada chwilą otwieramy nowy sezon narciarski z wyjazdami firmowymi na narty do Włoch, Austrii i innych  lokalizacji wybranych przez naszych Klientów.

Wyjazd firmowy na narty + testy nart Elan = świetna zimowa impreza!

Zapraszamy!

 

Chcesz jechać z nami?

Masz pytanie?

+48 603 060 273

+48 502 355 802

info@happyskifriends.pl

Dlaczego warto wyjechać z nami?

  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Doświadczenie i wiarygodność
  • Zrównoważony program atrakcji
  • Wspaniała zimowa zabawa