Incentive Travel. Luxury Travel.

WYJAZDY FIRMOWE, IMPREZY INTEGRACYJNE, WYJAZDY GRUPOWE.
null

Imprezy firmowe

Lepsza współpraca i komunikacja, lepsze poznanie i wzajemne zrozumienie współpracowników, wzmocnienie relacji z Klientami i kontrahentami, wspomaganie procesu sprzedaży i budowanie lojalności w relacjach, to tylko niektóre korzyści z realizacji imprez firmowych.

null

Imprezy integracyjne

Pozytywnie zmieniają relacje w zespole, pozwalają rozładować napięcia, zbudować lepszą komunikacje i zrozumienie w zespole. Są formą zauważenia i docenienia zespołu i jednostki. Poprawiają atmosferę współpracy poprzez dobrą zabawę i integrację uczestników.

null

Wyjazdy firmowe

Efektywny sposób na budowanie, wzmacnianie i modelowanie istniejących relacji między kontrahentami, pracownikami i Klientami. Udane wyjazdy firmowe wzmacniają sprzedaż, programy partnerskie i zadowolenie ze współpracy zaproszonych Gości i Klientów.

null

Luxury travel

Luksusowe podróże i eventy dla wymagających Klientów. Selektywnie wybrane hotele, najlepsze i sprawdzone lokalizacje, piękno natury ,serwis najwyższej jakości, Spokój, bezpieczeństwo, eleganckie i wygodne wnętrza, optymalny program, całość profesjonalnie przygotowana, gustownie i ze smakiem. Ma być indywidualnie, cicho, inspirująco, elegancko i estetycznie, a przede wszystkim z duszą.

null

Incentive travel

Wydarzenia, które skutecznie wspierają motywacje i samoocenę zespołów i jednostek w organizacji. Budowanie poczucia lojalności i przynależności do grupy. Przygoda i relaks będące motywacją do dalszego rozwoju. Charakter eventu zależy od fantazji, budżetu i czasu jakim dysponujemy. Dla realizacji udanej imprezy najważniejsza jest profesjonalna organizacja, odpowiednio dobrany program atrakcji co zapewnia dobrą zabawę w trakcie imprezy i regenerujący odpoczynek.

null

Eventy specjalne

Koncerty, eventy i gale związane np. z jubileuszem firmy, wprowadzeniem nowego produktu na rynek, otwarciem nowej siedziby firmy itp . Koncerty, wydarzenia z udziałem Gościa specjalnego, bankiety i pikniki promocyjne.

null

Przygoda

W programie imprez incentive, wyjazdów integracyjnych, spotkań firmowych, to co pamiętamy najbardziej to wspólną przygodę. Dla niektórych to będzie ognisko i gwieździste niebo, a dla innych elegancka kolacja z degustacją wina lub spotkanie z gościem specjalnym, a może trekkiing, wspinaczka, nurkowanie, czy chodzenie po rozżarzonych węglach ogniu. Przygoda różne ma oblicza...

null

Programy lojalnościowe i wyjazdy motywacyjne

W ramach prowadzonych programów motywacyjnych nagrodą jest na przykład podróż, wspólna wycieczka, pobyt w luksusowym hotelu, voucher SPA do wykorzystania wybranym hotelu, lub wspólny wyjazd z programem motywacyjnym.

null

Programy i wyjazdy szkoleniowe

Cykle szkoleń w siedzibie firmy, organizacja wyjazdów integracyjnych z programem szkoleniowym, szkoleniem produktowym, coachingiem lub inną formą szkolenia potrzebnego do lepszego działania firmy czy organizacji. Program szkoleniowy zrównoważony z programem odpoczynku, integracji i wspólnej zabawy.

null

Szkolenia i konferencje

Organizujemy szkolenia i konferencje, zarówno w siedzibie firmy jak i w wybranych lokalizacjach, które zapewniają najlepszy serwis i gwarantują prestiż spotkania. Zrównoważony program konferencji to też zwiedzanie ciekawych miejsc, najlepsza kuchnia, czas na relaks i dodatkowe atrakcje.

null

Prezentacje produktów

Prezentacja nowej marki, nowego produktu i jego możliwości. Standardowo elegancka impreza z programem prezentacji i bankietem lub wg innych scenariuszy zgodnych z marką, produktem czy filozofią firmy.

null

CSR - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Programy i eventy odpowiedzialności społecznej. W ramach wspólnego działania na imprezie firmowej sadzimy drzewa, budujemy place zabaw lub robimy inne działania pożyteczne społecznie. Pozostawiamy po sobie coś wartościowego.

null

Rejsy, woda i wiatr

Rejsy w Polsce i na ciepłych wodach Europy i świata. Imprezy na wodzie: windsurfing, kite, katamarany, rowery wodne, skutery, motorówki, regaty żeglarskie, wodne safari, mini tor przeszkód - zajęcia podnoszące rywalizację w grupie, kajaki, canoe, budowa tratwy i wiele innych.

null

Spływy kajakowe

Imprezy kajakowe w wersji bardziej i mniej luksusowej. Dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard, zakwaterowanie w hotelach, serwis wysokiej jakości. Dla tych, którzy są na to gotowi - klasyczny scenariusz, namioty, ognisko i las. Element imprez kajakowych może być wmontowany w szerszą całość imprezy w wybranych lokalizacjach.

null

Imprezy team building

Imprezy firmowe z elementami gier szkoleniowych, wzmacniające komunikacje i współpracę w zespole poprzez wspólna zabawę i szkolenie. Poprawiają relacje i wzajemne zrozumienie oraz wspierają rozwój organizacji.

null

Rajdy i imprezy 4x4

Ciężki sprzęt z napędem na 4 koła, dobra zabawa, trochę błota, sporo emocji i ogromna dawka przygody. Imprezy firmowe, szkolenia czy konferencje wzbogacone o program 4x4 to świetna okazja do lepszej integracji i zabawy.

null

Quady

Świetna rozrywka dla każdego, szczególnie dla tych kierowców, którzy mają dość wielkomiejskich korków. Trochę hałasu, sporo błota i dużo dobrej zabawy. Doskonały element imprez integracyjnych.

null

Rajdy starymi samochodamim

null

Rajdy WRC i akademia bezpiecznej jazdy

Imprezy samochodowe z najlepszymi mistrzami kierownicy. Kibicowanie wydarzeniom sportowym, jazda na torach sportowych, lekcje jazdy z najlepszymi mistrzami kierownicy, akademia bezpiecznej jazdy, co - drive z kierowcami rajdowymi, jazda po lodzie, wyjazdy i rajdy oraz scenariusze imprez dla fanów motoryzacji.

null

Spotkania firmowe i bankiety

Organizacja uroczystości firmowych, spotkań, bankietów, wigilii, jubileuszów, imprez motywacyjnych i eleganckich eventów tematycznych itp. W ramach organizacji zapewniamy, program, obsługę, muzykę, nagłośnienie, catering i wszystkie elementy potrzebne do realizacji udanego wydarzenia.

null

Tematyczne imprezy wieczorne

Wieczorny program imprez firmowych można urozmaicić na wiele sposobów, wszystko zależy od budżetu, fantazji zaproszonych Gości i organizatora.

null

Relaks, joga, oddech

Program dla tych, którzy już mają dość silnych wrażeń. Warsztaty jogi i oddychania, które redukują skutki codziennego stresu i przeciążenia. Odpoczynek, regeneracja i rozwój.

null

Imprezy SPA i Wellness

Najlepsze hotele, spokój i cisza, zabiegi SPA i czas na odpoczynek i zebranie myśli. Świetny element imprez szkoleniowych i integracyjnych, gdzie zrównoważony program atrakcji, daje czas na regeneracje i przyjemność. Imprezy SPA to też idealna nagroda w programach motywacyjnych.

null

Plaża i tropiki

W ciepłym klimacie. Wyjazdy grupowe, spotkania kameralne, nagrody w programach motywacyjnych. Słońca, plaża, luksusowe hotele i ciekawy program na miejscu.

null

Rajdy i piesze wędrówki

Specjalnie dobrany program pieszych wycieczek, w kontakcie z naturą, górami i lokalną kuchnią, w trakcie realizacji imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. W ramach budowania lepszej współpracy i zrozumienia w grupie - imprezy z programem team building w terenie. Proste rozwiązania, które najbardziej cieszą, pozwalają na autentyczność i doświadczanie chwili, piękna przyrody oraz relacji z samym sobą i otoczeniem.

null

Natura i relaks

Najlepszą motywacją do dalszego rozwoju jest odpoczynek i właściwa regeneracja. Czas w naturze to najbardziej wartościowa inwestycja w samego siebie, w zasoby grupy i energię do działania. Imprezy firmowe ze zrównoważonym programem atrakcji, w naturze, ciszy i przyjemności odpoczynku, dają możliwość nabrania dystansu do codziennych spraw po to, żeby z nową energią ruszyć z radością w życie.

null

Imprezy rowerowe

Wycieczki i rajdy rowerowe jako świetny element imprezy integracyjnej.

null

Klimatyczne miejsca

Czarujące miejsca, klimatyczne hotele i wspaniałe krajobrazy. Natura i przestrzeń, ciekawy design, dbałość o szczegóły i dobrą kuchnie. To właśnie gwarantuje dobry wypoczynek i udaną wspólną zabawę.

null

Egzotyka

Egzotyczne wycieczki to piękna przygoda, kontakt z naturą, odpoczynek i zdrowy dystans do codziennych spraw. Wspaniała przyroda, przestrzeń i inspiracja.

null

Imprezy dla twardzieli

Czyli survival, przygoda i dobra zabawa

null

Imprezy plenerowe

Duże imprezy w terenie, pikniki rodzinne z programem koncertów i animacji.

null

Stolice Państw

Wycieczki, kompleksowo zorganizowane podróże firmowe i grupowe z programem zwiedzania, relaksu i poznawania świata.

null

Pikniki rodzinne i firmowe

Imprezy plenerowe i pikniki rodzinne z programem animacji, warsztatami tematycznymi i zabawami dla dzieci oraz zróżnicowanym programem dla dorosłych. Dobra zabawa dla dzieci i dorosłych.

null

Warsztaty artystyczne

Warsztaty ceramiczne, malowanie intuicyjne, vedic art, taniec, teatr, praca z ciałem, budowanie wspólnej grupowej mandali i wiele innych w programie imprezy integracyjnej.

null

Imprezy kameralne

dla tych, którzy doceniają małe przyjemności, przestrzeń do rozmowy i wypoczynku.

null

Rytm i dźwięk

To nie tylko koncerty, organizacja nagłośnienia, czy dobrej muzycznej zabawy. To także warsztaty bębniarskie, wspólne muzykowanie, spotkania z muzykami i ich narzędziami, jako nietypowy a bardzo wartościowy element imprez integracyjnych. Prowadzi nas rytm, dźwięki i wibracja.

null

Rozwój osobisty

Kiedy mamy już dość zgiełku, kolejnych osiągnięć i wyzwań, głośnych atrakcji i napiętych programów wycieczek, a może wystarczy już zmagań i walki z czasem, wtedy warto zatrzymać się, wziąć głęboki oddech i rozejrzeć się wokół... i poczuć przyjemność, swoje ciało, swoją duszę, przestrzeń wokół i zgodę na to co nas otacza.

null

Kreatywna cisza

Wystarczy już szumu, pośpiechu, gonitwy i presji. Zbędne są ambitne programy. Usiądź wygodnie, otwórz oczy, rozejrzyj się, zobacz piękno natury i swojego wnętrza. My zorganizujemy taką przestrzeń, żeby cisza była najpiękniejsza muzyką, która inspiruje, wzmacnia i harmonizuje. Hotele z rzetelną jakością, które mają coś więcej niż potocznie rozumiany luksus. Jest to gwarancja ciszy, niektórzy mówią, że to własnie musi być podobieństwo raju...

null

Klimatycznie i z duszą

Zwyczajność, w której jest najwięcej satysfakcji. Na luzie. Spotkania, wycieczki, imprezy, po których wraca energia do życia.