Gdzie na narty?

Gdzie w tym roku? Gdzie na narty? Co roku ten sam dylemat…. Czy pojechać w miejsce dobrze sobie znane, jak co roku? Czy odważyć się na coś nowego przy realizacji wyjazdu typu incentive zimą? Czy warto ryzykować z ośrodkiem, którego jeszcze nie znamy? A jeśli coś nowego to co? Czy pójść za radą znajomych czy sąsiadów? Czy ulec reklamie, która za grube pieniądze promuje bogate regiony narciarskie na naszym rynku? Czy po przeczytaniu artykułu prasowego, który też jest formą reklamy – zdecydować się na nowe miejsce? A może reklamy są po prostu dobre bo dzięki nim dowiadujemy o nowych, fajnych nieznanych przez nas miejscach na udany wyjazd firmowy na narty?

Najważniejsze do rozstrzygnięcia gdzie chcemy zrealizować imprezę incentive zimą jest kwestia budżetu i odległości ? Na wyjazd na narty typu incentive warto wybrać lokalizację o zróżnicowanych stokach narciarskich, gdzie dla wszystkich uczestników będzie dobry wybór tras. Co z kryterium ilości tras narciarskich… tutaj nie jest to najważniejsze. Przy dużej grupie i rozległym ośrodku, często jest się trudno znaleźć w ustalonym miejscu i uczestnicy gubią się, próbując ustalić gdzie jest ustalone miejsce spotkania. Kompaktowe ośrodki lepiej sprzyjają integracji, co jest przecież głównym założeniem  wyjazdów firmowych na narty. Niektórzy Klienci wybierają wyłącznie bardzo znane, bardzo drogie i bardzo rozległe ośrodki narciarskie. Jest to zawsze pewny i dobry wybór dla realizacji imprez firmowych na nartach i jednocześnie wymaga większych zasobów budżetowych.

Nie wszystkie ośrodki będą dobrym wyborem dla realizacji imprez firmowych na nartach. Niektóre ośrodki, które dobrze wspominamy z wyjazdów rodzinnych, czy obozów sportowych, zupełnie nie sprawdzą się dla realizacji wyjazdów firmowych.

A jak my na to patrzymy? To zależy:) od tego co jest ważne dla Klienta i jakim budżetem dysponuje.

Dziś skupimy się na wybranych ośrodkach narciarskich we Włoszech:

Dobrym kryterium wyboru miejsca realizacji wyjazdu firmowego, jest możliwość jazdy codziennie na innych stokach narciarskich w ramach tego samego karnetu, co zwiększa atrakcyjność imprezy incentive. Takim ośrodkiem może tu być np. włoskie Val di Fiemme, w którym w ramach tego samego karnetu mamy do dyspozycji 5 różnych ośrodków narciarskich co daje nam łącznie 140 km nartostrad.

Dla innych Klientów kryterium dla organizacji udanego wyjazdu  firmowego na narty, będzie dostępność dużej ilości zróżnicowanych tras narciarskich skupionych wokół jednego miejsca, wtedy dobrym wyborem będzie Południowy Tyrol, czyli włoski Kronplatz.

Kolejnym oczekiwaniem mogą być spektakularne widoki i prestiż i rozpoznawalność ośrodka narciarskiego dla Gości eventu narciarskiego. Odpowiedzią na takie potrzeby może być np. Val di Fassa i Sella Ronda .

Jeśli na wyjazd firmowy na narty zapraszamy dobrych narciarzy, wtedy warto im zaproponować Tre Cime/ Drei Zinnen we włoskim Południowym Tyrolu, gdzie nowoczesna infrastruktura daje nam łącznie 106 km długich i zróżnicowanych tras narciarskich.

Popularną i zawsze lubianą destynacją na realizację wyjazdu firmowego do Włoch będzie słynne Val di Sole, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W tej dolinie ceny są bardzo przystępne co pozwala zrealizować udany event firmowy na nartach za bardzo przystępne pieniądze.

Chętnie doradzimy.

Zapraszamy do współpracy.

Chcesz jechać z nami?

Masz pytanie?

+48 603 060 273

+48 502 355 802

info@happyskifriends.pl

Dlaczego warto wyjechać z nami?

  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Doświadczenie i wiarygodność
  • Zrównoważony program atrakcji
  • Wspaniała zimowa zabawa