Wyjazd firmowy na narty czy na biegówki ?

Wyjazdy firmowe na biegówkach to absolutny hit sezonu 2020/21 oraz z tego co się zapowiada 2021/22.

Nasi Klienci docenili przyjemność narciarskiej przygody na biegówkach, bardzo się cieszymy bo sami uwielbiamy  biegówki.

To co jest nam się bardzo podoba w imprezach firmowych na biegówkach to cisza, przestrzeń, niezależność, przyroda.  Las, śnieg, cisza. Czyste piękno. Wspaniała zabawa a przede wszystkim regeneracja i ruch na świeżym powietrzu. nie stoimy w kolejkach do wyciągów 🙂 i płacimy znacznie mniej.

Jak to wygląda? Wszystko zorganizujemy, opracujemy taki program, żeby go najlepiej dopasować do Waszych możliwości, czasowych, budżetowych i kondycyjnych. Wbrew pozorom do biegówek nie trzeba mieć super formy, na biegówkach nie trzeba biegać 🙂 Z biegówek można mieć po prostu super zimową przygodę i zabawę.

Zorganizujemy imprezę kompleksowo, doradzimy dokąd pojechać, na miejscu zorganizujemy nocleg i cały program, wypożyczymy i dobierzemy odpowiedni dla Was sprzęt,  zorganizujemy szkolenia biegówkowe z najlepszymi instruktorami i trenerami, dopasujemy trasy,  tak żebyście mieli najlepszą zimową zabawę, wiec o knajpach i odpoczynku pamiętamy:)  przecież to impreza firmowa na nartach …

Okazuje się, że nasi Klienci bardzo polubili zimowe wycieczki po górach – wiec w ramach programu wyjazdu firmowego na biegówki zorganizujemy dla Was zimową wycieczkę z przewodnikiem. Program wycieczkowy jest doskonałym uzupełnieniem programu wyjazdu integracyjnego na biegówki, warto czasem zrobić chwilę przerwy i po prostu pospacerować po lesie.

A jeśli lubicie tez narty zjazdowe i  wybieracie się z nami na wyjazd firmowy na narty  do Włoch to bardzo łatwo możemy połączyć narty zjazdowe z nartami biegowymi.

Czy wiesz ze największe ośrodki biegowe maja po 200 km tras biegowych bezpośrednio przy stokach narciarstwa zjazdowego?

Zapytaj o ofertę w na imprezę firmową na biegówkach w Polsce lub we Włoszech.

Zapraszamy na biegówki do Włoch i do Polski.

 

Chcesz jechać z nami?

Masz pytanie?

+48 603 060 273

+48 502 355 802

info@happyskifriends.pl

Dlaczego warto wyjechać z nami?

  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Doświadczenie i wiarygodność
  • Zrównoważony program atrakcji
  • Wspaniała zimowa zabawa